گم شدن چمدان یا ساک های مسافرتی حین سفر می تواند از بدترین اتفاقاتی باشد که به وقوع می پیوندد و برای مسافرین عزیز موجب نگرانی می شود. اما خوشبختانه سایت ایران دلسی  تا حدود زیادی این مساله را حل کرده است. اگر چمدان شما قابلیت ریجستر کردن یا ثبت شدن داشته باشد می توانید در صورت گمشدن یا مفقود شدن چمدان از طریقی که به شما معرفی میکنیم به جستجوی آن بپردازید. 

 

همیشه مبنای کار ایران دلسی، رضایت کاربران محترم می باشد از این رو گاهی ممکن است برخی افراد نتوانند ثبت کد شناسایی محصول را با موفقیت انجام دهند و دچار سردرگمی شوند. از سوی دیگر ممکن است مشتریان محترم در اعلام مفقودی چمدان دلسی دچار ابهاماتی باشند . تیم ایران دلسی برای رفاه حال کاربران عزیز دو فیلم آموزشی برای نحوه مراحل ثبت یا ریجستری چمدان و اعلام مفقودی چمدان آماده کرده است که در ادامه قابل مشاهده می باشد.

 

آموزش رجیستری چمدان از طریق سایت ایران دلسی

 

 

آموزش اعلام مفقودی چمدان دلسی

 

 

همچنین می توانید پس از مشاهده فیلم آموزشی، در صورت بروز هرگونه مشکل و ابهام از طریق ایمیل info@irandelsey.ir یا فرم موجود در قسمت تماس با ما سوالات خود را ارسال فرمایید.

 

 


 

 

قبل از بروز هر گونه مشکلی پیش گیری نمائید - کد شناسایی چمدان خود را ثبت نمائید.

 

برای این منظور شما می توانید با ثبت کد شناسایی چمدان Tracking code در زمان مفقود شدن شانس پیدا کردن چمدان خود را افزایش دهید .

 

 

  کد شناسایی چمدان یا Tracking code شما در کنار دسته چمدان مشخص شده است . این کد عموما با DW شروع می شود.

برای انجام این کار شما می بایستی که بر روی دکمه ثبت در زیر متن کلیک نمائید و برای ثبت کد شناسایی محصول خود اقدام کنید.

ثبت


 

 

چمدان شما گم شده است؟ از این بخش اقدام نمائید.

 

در صورت مفقودی چمدان تان بهترین کار و سریع ترین کار مراجعه به پلیس فرودگاه است. 

بعد از گزارش به پلیس فرودگاه لطفا وارد پنل کاربری خود در سایت شوید و مطابق فیلم آموزش گزارش مفقودی چمدان اقدام نمائید.

 

نکته مهمی که می بایستی بعد از پیدا شدن چمدان و تحویل گرفتن آن رعایت نمائید این که حتما وضعیت چمدان را به رنگ زرد یا registered تغییر بدهید در صورت انجام ندادن این عملیات پلیس فرودگاه از خروج و ورود شما در هر کشوری همراه با آن چمدان جلوگیری خواهد نمود پس انجام این گزارش را فراموش نکنید.

 

گزارش


 

 

میخواهید وضعیت چمدان گم شده خود را پی گیری نمائید؟

 

 شما می توانید برای مشاهده آخرین وضعیت چمدان خود تان بر روی دکمه "یافتن" کلیک کرده و سپس ترکینگ کد محصول مفقود شده را در باکس Found/Check  وارد نمائید.

 بعد از وارد کردن کد مورد نظرتان به شکل صحیح با کلیک روی دکمه GO کلیک نمائید.

پیدا کردن